INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

EKLİ DOSYALAR HAKKINDA

GÖNDERİMLERİNİZDE NEDEN "EKLİ DOSYA" GÖNDERİMİNE İZİN VERİLMEZ?

Toplu e-posta gönderimlerinde gönderdiğiniz her bir e-postanın belli bir KB / MB değeri vardır. Ekteki dosyalar bu boyutları ciddi oranda arttırmaktadır. Örneğin; Ekte dosya boyutu 500 KB olan bir e-postayı aynı anda 10.000 kişiye gönderdiğinizde 5GB’lık bir trafik yaratmış olursunuz. Bu tip trafikler arkaplanda ciddi maliyetler oluşturmaktadır. En önemlisi ekli dosya gönderimi e-postanın ulaşmaması ya da spam kutularına daha yüksek oranda düşmesine neden olur. Birçok e-mail server güvenlik sebebiyle ekli dosya olan e-postaları kabul etmez ve alıcılara ulaştırmaz. Bu işlem için alternatif bir çözüm vardır;

ALTERNATİF ÇÖZÜM NEDİR?

Önerimiz, eklemek istediğiniz dosyayı kendi web sunucunuza yükledikten sonra link şeklinde e-bülten içerisine eklemeniz. Bunun yanısıra INBOX size bir çözüm daha sunmaktadır. E-bülten hazırlarken editör ekranında aşağıdaki adımları uygulayarak eklemek istediğiniz dosyayı INBOX sunucularına yükleyip link şeklinde verebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra artık dosyanız INBOX sunucularında yer alacak ve link şeklinde alıcılara ulaştırılacaktır. Gönderiminizi başlatmadan önce hazırladığınız e-bülteni test etmenizi öneririz.

E-Bülten Hazırlama İpuçları

Başarılı bir e-posta pazarlaması için kusursuz e-bülten çalışması en öncelikli konudur.

DETAYLI BİLGİ ALIN