INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

INBOX'DA GİZLİLİK

Web sitemizde doldurmuş olduğunuz tüm formlar aracığı ile izinli veritabanımıza eklenmiş olursunuz. İstediğiniz zaman kolay bir şekilde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

INBOX olarak tüm müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin bilgilerini korumakla sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle online gizlilik ve izinli e-pazarlama konusunda en üst düzey endüstri standartlarını destekliyoruz. INBOX'ın müşterilerine uyguladığı izinli e-pazarlama konusunda daha fazla bilgi edinmek için Anti-Spam politikasını inceleyebilirsiniz.


GÜVENLİK VE GİZLİLİK

Kontrolümüz altındaki bilginin hatalı kullanılmasını, kaybolmasını ve değiştirilmesini önlemek amacıyla INBOX web sitesinde gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Bilgileriniz veri merkemizde bulunan güvenli bir ortamda, bir veri tabanı içerisinde depolanmaktadır.

Öncelikli izniniz olmadan ya da mahkeme kararıyla istenmediği takdirde kişisel bilgileri asla paylaşmadığımızdan, satmadığımızdan veya kiralamadığımızdan emin olabilirsiniz. Bize teslim edilen bilgilere, sadece bu bilgileri sizinle temasa geçmek ya da isteğiniz doğrultusunda size e-mail göndermek amacıyla kullanan yetkili görevliler erişebilir.