INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

INBOX'IN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERİNE HAYRAN KALACAKSINIZ

Gelişmiş özellikler ile sistemi en verimli şekilde kullanabilmeniz için detaylı inceleyin.

 • XML DESTEĞİ
  XML ile dinamik e-bültenler oluşturun

  Web sayfanızdan ya da farklı platformlardan oluşturduğunuz e-bülten çalışmalarınızı INBOX panelinizde ayrıca güncellemenize gerek olmadan entegre edebilirsiniz. Bu sayede e-bülten oluşturmanız için hergün fazladan zaman harcamamış olursunuz.

  Peki bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

  Web sayfanızda yayınlamış olduğunuz içerikleri XML entegrasyonuyla kolayca e-bülten formatına çevirip INBOX İle abonelerinize ulaştırabilirsiniz. XML entegrasyonu sizi tekrar tekrar e-bülten oluşturma zahmetinden kurtarır. İçerikleriniz değiştiğinde e-bülten çalışmanızda otomatik güncellenmektedir.

 • E-TRACK SİSTEMİ
  Ziyaretçi takibi (E-Track sistemi)

  Ziyaretçi takip sistemi ile sizi ziyaret eden kişilerin nasıl hareket ettiklerini izleyebileceksiniz.

  INBOX sistemi ile e-posta gönderimi sonrası, kişinin web üzerindeki hareketlerine göre segment oluşturabilir ve bu segmentlere kişiselleştirilmiş otomatik e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

  Peki bu özellik ile neler yapabilirsiniz?

  Örneğin bir e-ticaret sitesi; bu hizmet ile müşterilerine etkin şekilde re-marketing yapmak için, kendisine gönderilen e-posta kampanyalarına tıklayarak web sitesine gelip x,y,z ürün sayfalarında gezmiş ve alışveriş sepetinde ürün bırakmış müşterilere bu mesajı gönder“ gibi kurgular oluşturabilir.

  Hangi sayfaları etiketleyip hangi verileri toplayabilirsiniz?

  - Kategori, ürün ve marka bazında web klikleme izleri
  - Kategori, ürün ve marka bazında satış izleri
  - Sepette kalmış ürün izleri
  - Web sitesinde geçirdiği toplam süre
  - Son alışveriş tarihi

 • KİŞİYE ÖZEL SAATTE GÖNDER
  Okunma ve tıklanma oranlarınızı daha da arttırmaya ne dersiniz?

  Üyelerinizin gönderdiğiniz e-bültenleri okuma zamanları birbirinden farklı olabilir. Bir örnekle açıklayalım; Örneğin 100.000 üyeniz var. INBOX gönderim geçmişinizden her üyenin e-postalarınızı hangi saatlerde daha çok okuduğunu bilir. Bu sayede gönderiminizi üyelerinizin en iyi okuma zamanında e-bülteni kişiye ulaştırıyor.

 • OTOMATİK CEVAPLAYICILAR
  Zaman ve eylem esaslı mesajlar programlayın

  Otomatik olarak abonelerinizin gereksinimlerine ve ilgi alanlarına tam olarak uyan özel programlar oluşturmak için zaman esaslı ve eylem esaslı mesajlarınızı programlayın.

  Eylem Esaslı Mesajlar

  Aşağıdakilerle tetiklenen mesajlarla abonelerinizin gereksinimlerine ve eylemlerine otomatik olarak tepki gösterin:

  • Açılmalar ve tıklatmalar
  • Kişinin tercihlerindeki değişiklikler
  • Tamamlanan işlemler
  • Doğum günü (ve diğer önemli tarihler)
  • Kişi kayıtları
  • Diğer otomatik yanıtlayıcı

  NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN

 • WEB FORMLARI
  Web sayfanıza özelleştirilmiş formlar ekleyin

  Web Formları ile web sitenize özelleştirilmiş formlar ekleyerek izinli veritabanı sayınızı arttırabilirsiniz.

  NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN
 • İLERİ TARİHLİ GÖNDERİM YAPIN
  İleri tarihli gönderim planlayın

  Bültenleriniz ile ilgili gerekli testleri yaptıktan sonra dilerseniz ileri tarihli gönderi ayarlayıp rahatınıza bakabilirsiniz.

 • EN İYİ ZAMANDA GÖNDER
  E-bültenlerinizin en çok okunduğu zamanda gönderim yapın

  Haftanın hangi günü ve saati e-postalarınız daha çok okunuyor ?

  Gönderilerinizle ilgili her zaman bir geçmiş tutulur. Yapmış olduğunuz gönderimlerin açılış ve tıklanma oranları gün ve saat olarak raporlanır. Bu raporlar doğrultusunda gönderim sırasında en yüksek verim aldığınız son 3 gün ve saat size verilir. Sizin tek yapmanız gereken bu 3 günden birini seçmektir!

  Bu özelliğin aktif olabilmesi için en az 10 gönderimlik bir geçmişinizin olması gerekmektedir.

 • MARKA YÖNETİMİ
  Tek panelde birden fazla marka yönetimi

  Her kişi listesine farklı kişiler yükleyip, farklı gönderici adı, gönderici e-posta adresi ve yanıtlama mail adresi tanımlayabilirsiniz. Bu sayede tek bir hesap üzerinden tüm web sitelerinizi ya da alt grup şirketlerinizin hesaplarını yönetebilirsiniz.

  NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN
 • BOUNCE MANAGEMENT
  Teslim edilemeyen maillerinizi yapay zekamız ile yönetin, kesin sonuçlar almak kaçınılmaz olsun.

  E-postalarınızın geri dönüş oranını her kampanyadan sonra takip edin. '' İyi bir liste yönetim sistemi; geri dönüşleri ''HARD'' ve ''SOFT'' olarak ikiye ayıracak ve listenizi sizin için temizleyecektir. Geri dönen e-postalarda ''SOFT'' olarak adlandırılanlar; var olan ama teslim zamanında server' ın çok yoğun olması gibi bir nedenle teslim edilemeyen e-postalardır.

  ''HARD BOUNCE'' olarak adlandırılanlar ise; e-posta hesabının artık kullanılmaması ya da adreste yapılan bir hata nedeniyle kesinlikle teslim edilemeyen iletilerdir. Bu adresleri listenizden çıkarmanız gerekmektedir. E-postalarınızın neden geri döndüğünü öğrenmek için geri dönen her ileti hakkında e-posta pazarlama servisinizden bilgi alınız.

 • SEGMENTASYON
  Üyeleriniz İlgi alanına göre şekilensin.

  INBOX özellikleri ile kolaylıkla istediğiniz sayıda ve kriterde özel listeler oluşturabilirsiniz.Listenizdeki kişileri sizin belirttiğiniz kriterlere göre raporlar.

  Kriter penceresinden kolaylıkla kişi listelerinizi oluşturabilir ve her kişiye özel kriter ekleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha doğru rapor sonuçları alabilirsiniz.

  NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN
 • GEO-LOCATION
  Harita üzerinde açılma & tıklanma dağılımlarını izleyin.

  Bültenlerinizi gönderdikten sonra harita üzerinden hangi şehirden daha çok görüntülenme ve tıklanma olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz grafiğin altında yer alan tablodan da yazılı olarak listeye ulaşabilirsiniz.

  Tam Koordinat özelliği ile bültenlerinizi kimler nereden okuyor hatasız görebilirsiniz.

 • MÜŞTERİ İTİBAR SİSTEMİ
  İtibar puanı sistemi ile hatanızı anında görebiliyor olacaksınız.

  Gönderim kalitenize göre anlık olarak değişen itibar puan sistemidir. Bu puan sistemi sayesinde gönderimlerinizdeki tüm olumlu/olumsuz gelişmeleri tek bir puan üzerinden takip edebilceksiniz.

  E-Mail Marketing hata payının yüksek olduğu bir platformdur. İtibar puanı sistemi ile hatanızı anında görebiliyor ve düzeltebiliyor olacaksınız.

  İtibar puanınızın oluşabilmesi için en az 3 gönderimlik bir geçmişinizin olması gerekmektedir.

 • SPAM YÖNETİMİ
  Spam mail yasalarının ötesinde bir yönetim ile spam'a düşmekten kurtulun.

  Gönderdiğiniz e-postaları bir çok nedenle spam/gereksiz olarak işaretleyen kişileri görebilirsiniz. Bu kişiler sistem tarafından otomatik tespit edilir ve inbox oranlarınıza zarar vermemesi için kişi listenizde otomatik olarak kara listeye alınır ve bir daha o kişiye gönderim yapılmaz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

INBOX müşterilerine hizmetini profesyonel seviyede, kolay ve etkin kullanılabilir olarak sunmaktadır. Sistemi denemek için 30 saniyede ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞLAYIN