INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

E-BÜLTEN TASARIMI

KENDİN DİZAYN ET

Tecrübelerimize dayanarak her kullanıcının kolayca kullanabileceği, sürükle bırak mantığına dayalı e-bülten oluşturma aracımız ile, etkileyici e-bültenleri dakikalar içerisinde oluşturabileceksiniz.

 • E-POSTA KİŞİSELLEŞTİRME
  Kişiye özel toplu email gönderilerini kolayca düzenleyin.

  INBOX ile birlikte gelen dinamik etiketleri kullanabilir ya da yenilerini siz oluşturabilirsiniz. Göndereceğiniz yüz binlerce email mesajının hiç biri birbirinin aynı olmak zorunda değil! İsim, üyelik numarası, indirim kuponu ya da ihtiyacınız olan başka bir kişiselleştirmiş içeriği oluşturmak o kadar kolay ki.

  Peki bu özellik ile ne yapabilirsiniz?

  Bu özellik sayesinde dilerseniz Sayın Ad-Soyad, şeklinde e-posta gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun gibi birçok dinamik içerik ile gönderimlerinizi yapabilmeniz mümkün.

 • KENDİN DİZAYN ET
  Hemen gönderimlere başlamak istiyorsanız hazır şablonlardan birini seçerek yola koyulabilirsiniz.

  INBOX sistemi her zevke uyan, zarif tasarımlı hazır email şablonları barındırır. Böylece zaman kaybetmeden gönderimlere başlayabilirsiniz. Ürünlerinizin tanıtımını yapmak, peryodik bültenler göndermek ya da abonelerinizin özel günlerini kutlamak için beğendiğiniz şablonu ve renk temasını seçmeniz yeterli.

  İsterseniz seçtiğiniz tasarımı bozmamak için versiyonlarını oluşturur ya da onları arşivleyebilirsiniz.

  NASIL YAPILACAĞINI GÖRÜN
 • ONLINE GÖRSEL EDITOR
  Kullanıcı dostu online editörümüzü kullanarak profesyonel e-posta bültenlerini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

  İster bir yönetici olun, ister profesyonel bir webmaster. Hiçbir HTML bilginiz olmadan sürükle bırak kolaylığındaki araçlarımız sayesinde tasarımınızı online editörde kolayca oluşturabilir ya da hazırladığınız Responsive e-bülteni sistemimize aktararak üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

 • SINIRSIZ E-BÜLTEN OLUŞTURMA
  Sistemimize istediğiniz kadar e-posta şablonu ve onlara ait resimleri yükleyebilirsiniz.

  Rakip servislerin aksine INBOX e-bülten şablonlarınızı dilediğiniz kadar sisteme yükleme imkanı tanır ve resimlerinizi kendi sunucularında barındırır.

Hemen Ücretsiz Başlayın

INBOX müşterilerine hizmetini profesyonel seviyede, kolay ve etkin kullanılabilir olarak sunmaktadır. Sistemi denemek için 30 saniyede ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞLAYIN