INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

İZİNLİ E-POSTA PAZARLAMA

İZİNLİ E-POSTA PAZARLAMASI İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

15 Temmuz 2015 tarihi itibariyle 29417 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu ile izinsiz e-posta adreslerine gönderim yapmak yasaklandı.

Endişelenmeyin! INBOX ile nasıl kolayca izinli e-posta listenizi oluşturabilirsiniz tüm ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

KİMLERDEN İZİN ALMANIZA GEREK YOK?

Bu konuda bilmeniz gereken önemli detaylar var. Aşağıda detayları bulabilirsiniz.

  • Ticari geçmişiniz olan kişilerden izin almanıza gerek yok!

    Yasaya göre listenizdeki kişiler ile firmanız arasında geçmişe dayalı ticari bir ilişki varsa (örneğin fatura kestiyseniz) bu kişilerden izin almanıza gerek yoktur.

  • Kişinin mesleği ile ilgili bir e-posta gönderimi yapacaksanız izin almanıza gerek yok!

    Eğer gönderim yaptığınız kişinin çalıştığı bölüm ile gönderim yapacağınız konu birbiriyle ilişkili ise izin almanıza gerek yoktur. Örneğin, e-posta gönderimi yapacağınız kişi firmada muhasebe bölümünde çalışıyorsa, siz bu kişiye muhasebe programı satışı veya bilgilendirmesi ile ilgili e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

İZİNLİ LİSTE NASIL OLUŞTURULUR?

INBOX ile ücretsiz sunulan web formları aracıyla web sayfanıza ekleyeceğiniz mini kayıt formunu kullanarak kolayca e-posta kaydı alabilirsiniz.

Web formlarını kullanmak için paket satın almanıza gerek yok!. INBOX demo hesabınızda 1 yıl süreyle kullanabileceğiniz web formlarını sitenize ekleyerek kolayca izinli e-posta datanızı oluşturabilirsiniz.

WEB FORMLARI İLE NELER YAPABİLECEĞİNİZİ GÖRÜN
Web formunuza kayıt olan kişilere teşekkür e-postası göndermeniz gerekmektedir. Bu teşekkür e-postasının içerisinde bundan sonra hangi konularda bilgilendirme e-bültenleri göndereceğinizi belirtmelisiniz.

INBOX ile bu teşekkür e-postasını otomatik gönderebilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ DEMO OLUŞTURUN

İzinli E-Posta Listesi Oluşturmanın Sıradışı Yolları

Tüm ayrıntılarıyla izinli e-posta listesi oluşturmanın sıradışı yollarını bulabileceğiniz blog yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

DETAYLI BİLGİ ALIN