INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

İZİNLİ PAZARLAMA

İZİNLİ PAZARLAMA

İzinli pazarlama müşterilerin iletişim bilgilerinin kendi izinleri doğrultusunda ürün ve hizmet tanıtımlarınızın yapıldığı, doğrudan müşteriye ulaşabileceğiniz bir pazarlama yöntemidir.

İnternet, izinli pazarlamanın en rahat ve etkin yapılabildiği alanların başında gelmektedir. Tüketiciler ilgilendikleri alanlar doğrultusunda kendi e-posta adreslerinde görmek istedikleri reklamları almaktadırlar. Doğrudan pazarlama yöntemleri içinde yer alan e-posta yoluyla pazarlamada önceden duyuru listesine kaydolmuş kişilere reklam ve kampanyaları içeren e-posta’ların toplu gönderimi yapılmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu müşterilerden izin alınmadan yapılan bu tür iletişimler SPAM olarak değerlendirilmekte ve markaya yarardan çok zarar verebilmektedir.

Diğer Başlıklar

Etkili konu alanı Ucuza kaçmayın Harcadığınızdan fazlasını kazanın Doğru ortağı bulun Toplu mail listenizi düzgün bir şekilde tutun Toplu mail gönderiminde amaca uygun hareket etme Karsilasma mesajı olusturmak Dogru toplu mail gönderimi E-bulten olusturmak Toplu Mail Gizlilik Sözleşmesi Toplu mail gonderimin incelikleri Hedefe yönelik toplu mail Müsteri kazanma yöntemleri Spam filtrelerden korunmanın yolları Toplu mail uzerinde sosyal medyanin etkisi Toplu mail yoluyla pazarlama Dijital Pazarlama Eğitimi