toplu mail gönderimi

Neden INBOX?

Neden INBOX?


Limitleri ortadan kaldırıyoruz! INBOX olarak e-posta pazarlama faaliyetlerinizde önünüze engeller koyarak sizleri kısıtlamak yerine, e-posta gönderimlerinizden daha fazla nasıl verim sağlayabilirsiniz bunu düşünerek hareket ediyoruz. INBOX'ın ayrıcalıklı dünyasına gözatın.

Birçok e-mail marketing firması müşterilerine kişi sınırı uygularken INBOX, kullanmış olduğunuz paket dahilinde bu sınırı ortadan kaldırıyor. Panelinizde kişi sınırı olmadan aylık gönderim kotanız dahilinde e-posta pazarlama faaliyetlerinizi yönetebilirsiniz.

INBOX müşterilerine aylık lisans ücreti ya da kurulum ücreti gibi sürpriz ödemeler çıkartmamaktadır. Ayrıca seçtiğiniz paket dahilinde sistemde yer alan tüm özelliklerden ücretsiz olarak faydalanmanız mümkündür.

Yaşamış olduğunuz teknik bir sorunda ya da aklınıza takılan her türlü konuda INBOX ekibi en hızlı şekilde sizlere cevap vermek için hazır bekliyor. Haftaiçi mesai saatleri içerisinde telefon ile ya da 7/24 e-posta destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Müşteriye özel çözüm odaklı yaklaşım ile, ihtiyacınıza yönelik olarak alternatif çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Bazen paket fiyatlar bazı kurumların ekonomik anlamda ihtiyacını tam olarak karşılamayabilir. INBOX böyle durumlarda müşterisine özel paket dışı teklif sunabilmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ