INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

NEDEN INBOX GARANTİSİ VEREMİYORUZ?

E-POSTA GÖNDERİMİM SPAMA DÜŞER Mİ?

Gönderimlerinizin spama düşmeyeceği garantisini vermek işin doğasına aykırı olur. Çünkü bir e-postanın spam klasörüne düşüp düşmeyeceğine gönderici değil, alıcı e-mail server karar vermektedir. Bundan dolayı hiçbir e-mail marketing firması e-postanızın %100 inbox'a düşeceği garantisini veremez. Eğer veriyorsa burada kafanızda bir soru işareti oluşmalı.

Biz e-posta gönderimlerinizi sertifikalı IP'ler aracılığıyla yaparak maksimum oranda ulaşılabilirlik almanız için gerekli teknik altyapıyı sağlıyoruz ve %70 oranında bu durumu ortadan kaldırıyoruz. Kalan %30'luk bölüm e-bülten içeriğiniz, kişi listenizin kalitesi ve alıcı e-mail serverın güvenlik ayarlarıyla ilgilidir.

Bunu yapmaktan kaçının

E-postanızın uluşabilirliğine etki eden en önemli unsurlardan biride listenizdeki kişilerin izinli olmasıdır. İzinsiz listeye gönderim yapmak hem kanunen engellenmiştir hem de teknik açıdan verim almanız zordur. Gönderimlerinizi sizi tanıyan, onaylı kişilere yaparak daha fazla ulaşılabilirlik oranı alırsınız.

İZİNLİ E-POSTA PAZARLAMA İLE İLGİLİ DETAYLAR

Gönderiminizi yapmadan önce test edin

E-bülten çalışmanız gönderime hazırsa spam puanını test edin. mail-tester.com aracılığıyla e-bülten içerisindeki hatalarınızı ve spam puanınızı ücretsiz öğrenebilirsiniz. Mail-tester bu anlamda size fikir sunacaktır ancak bu sistemi bir otorite olarak belirlememiz yanlış olur. Yalnızca hatalarınızı görmeniz açısından faydalı olacak bir sistemdir.

no spam

Ücretsiz danışmanlık

Müşterilerimize hazırlamış oldukları e-bültenlerin gönderime uygun olup olmadığı konusunda ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. Gönderiminizi başlatmadan önce bize bilgi verdiğinizde e-bülteniniz içerisinde spam filtrelerine takılmanıza yol açabilecek hususlar var ise düzeltilmesi konusunda size bilgiler aktarıyor ve maksimum oranda ulaşılabilirlik almanız için çözümler üretiyoruz. Unutmayın, siz ne kadar başarılı bir gönderim yaparsanız bu gönderimden o kadar fazla verim alırsınız.

E-bülten hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler

Hemen Ücretsiz Başlayın

INBOX müşterilerine hizmetini profesyonel seviyede, kolay ve etkin kullanılabilir olarak sunmaktadır. Sistemi denemek için 30 saniyede ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

HEMEN ÜCRETSİZ BAŞLAYIN