INBOX e-bülten kayıt formu

Güncel Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web sitemiz artık useinbox.com alan adı üzerinden hayatına devam etmektedir. En güncel bilgileri aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

useinbox.com/tr

toplu mail gönderimi

SIK SORULAN SORULAR

INBOX hakkında cevaplanmasını istediğiniz sorular mı var? Gelin hep birlikte sık olarak karşılaştığımız soruların cevaplarını inceleyelim.

Acil gönderime ihtiyacım var. Ne yapmam gerekiyor?

Biz e-posta gönderiminizi son ana bırakmanızı önermiyoruz ancak yine de INBOX yanınızda. Hemen yeni bir hesap oluşturun, size uygun paketi seçin ve gönderiminizi yapın.

E-bülten tasarımını siz yapıyor musunuz?

Evet. Firmanız için en uygun e-bülten tasarımını ve HTML kodlamayı hatasız ve mobil uyumlu olarak sizin yerinize biz yapabiliriz. Tasarım ve HTML kodlama bittikten sonra dilerseniz, size kaynak kodlar gönderilebilir.

Kimler aylık abonelik paketlerini tercih etmelidir?

Aylık abonelik paketleri, ay içerisinde kredi miktarınız kadar e-posta gönderimi yapmanıza olanak sağlar. Ayda 1-3 defadan fazla gönderimi olan müşterilerimiz için uygundur.

Kimler gönderdiğin kadar öde tercih etmelidir?

Her ay düzenli gönderimi olmayan müşterilerimiz tercih etmelidir. Gönderdiğin kadar öde sistemidir. Krediniz bittiğinde ek kredi satın alabilirsiniz.

Sektörel e-posta listesi sağlıyor musunuz?

Hayır. 6563 sayılı Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu ile izinsiz listelere gönderim yapmak yasaklanmıştır. İzin kavramı, firmanız ile kişi arasında olduğundan dolayı 3. şahıslardan temin edilen her türlü data izinsiz sayılmaktadır.

E-posta gönderimlerinde SPAM’a düşmeme garantisi veriyor musunuz?

Bu garantiyi vermek işin doğasına aykırı olur. Inbox'a düşme oranları sizin kişi listenizin kalitesi ile direkt olarak doğru orantılıdır. Gönderimlerinizde almış olduğunuz spam şikayetleri, bounce oranlarınız, açılış ve tıklanma oranlarınız gibi bir çok kriter sizin inbox oranınızı etkilemektedir. Sürekli e-posta gönderen firmalar zamanla bu temizlikleri otomatik olarak yaptıkları için her gönderimleri bir öncekilere göre daha temiz olmaktadır. Bu sayede zamanla inbox oranları ciddi seviyelere ulaşabilmektedir. INBOX sistemi e-posta spam şikayetlerini ve bounce adresleri otomatik olarak temizler. Bu sayede e-posta gönderim itibarınız yüksek seviyede tutulur.

E-bülten içeriğinin hazırlanması konusunda teknik destek veriyor musunuz?

E-bülten hazırlama konusunda teknik bilginiz yok ise bizden bu konuda ücretli destek alabilirsiniz.

Satın aldığım paketi istediğimde iade edebilir miyim?

Aylık abonelik ya da kredili sistemden satın aldığınız bir paketi hiç kullanmamanız durumunda 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 7 günden sonra iade işlemleri yapılmamaktadır.

Test olarak kendime e-bülten gönderdiğimde ulaşmıyor

Eğer gönderici adresi olarak tanımladığınız domain ile e-bülten gönderimini yaptığınız e-posta adresi aynı serverda ise gönderiminizin ulaşmaması normaldir. Çünkü, e-posta adreslerinize ait sunucu, güvenlik sebebiyle aynı domainden ancak farklı bir ipden e-posta almayı reddebilir. Bu tüm mail serverların kendisine spam yapılmaması için aldığı basit bir güvenlik önlemidir. Bunun dışında e-postanız yinede ulaşmıyorsa bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Teknik ekibimiz yaşadığınız sorunu tespit edip size çözüm sunacaktır.

Teknik konularda destek veriyor musunuz?

Aklınıza takılan hertürlü konuyu 7/24 bize iletebilirsiniz. İlettiğiniz taleplere mesai saatleri içerisinde 5 dakika ile 1 saat arasında cevap verilmektedir. Mesai saatleri dışında bu süre 6 saatte kadar uzayabilmektedir.